LÉPJEN IDŐBEN - hogy mi is léphessünk ÖNÉRT!!!!
Élő vércsepp Analízis
Mi nem csak a problémát, hanem a valódi okokat szüntetjük meg.
Bejelentkezés: 06 70 250 1154
A sötétlátóteres ultra mikroszkóppal végzett élő vércsepp analízis az emberi vér minőségi vizsgálata. Az élő vércsepp analízis átfogó jellegű vérvizsgálat. Fontos felvilágosítást ad a vér alakos elemeinek minőségéről és működőképességéről. Segítségével lehetővé válik meghatározott betegségekre utaló tendenciák, bizonyos zavarok és elváltozások megfigyelése az „élő vérben”, mielőtt még a konkrét betegség kialakulna.
A vér sötétlátóteres mikroszkóppal történő vizsgálatának erőssége az olyan nehezen diagnosztizálható panaszok okainak felderítése, mint a fáradtság, az energiahiány, a teljesítőképesség csökkenése, a fertőzésekre való hajlam. A vizsgálat igen nagy előnye, hogy olyan testre szabott terápiás tervet lehet készíteni, ami a beteg szervezetének sajátos szükségleteihez igazodik.
A hagyományos vérvizsgáló módszerek mindegyike kémiailag módosítja a vérből vett mintát és annak mennyiségi mutatóit határozza meg. Ha azonban pontos képet akarunk kapni arról, hogy milyen állapotban kering szervezetünkben a vér, kezeletlen mintát kell vizsgálni olyan műszerrel, ami nem változtatja meg szerkezetét, kémiai összetételét és az egyes összetevők minőségét is megmutatja. Ezt teszi lehetővé a sötét látóteres ultramikroszkóp és az élő vércsepp analízis módszere.
Egyetlen csepp vér vizsgálatával megállapítható:
§ az anyagcsere állapota,
§ az emésztés és a felszívódás hatékonysága
§ a szervezet ásványianyag-és/vagy vitaminhiánya
§ az érelmeszesedés, a trombózis kialakulásának korai jelei
§ egyes szervek (például a máj, a vese, tüdő, a szív stb.) meggyengülése
§ az oxigénellátás aktuális állapota
§ a kórokozó mikroorganizmusok (baktériumok, paraziták, gombák) jelenléte
§ a vérben történő salakanyag-felhalmozódás (ideértve a fogakból kioldódó amalgámterhelést is)
§ a hormonháztartás felborulása
§ a baktériumflóra egyensúlyzavara
§ a daganatos elváltozásokra utaló jelek
§ külső és belső mérgezőanyagok jelenléte
§ a sav-bázis háztartás eltolódása
§ meddőség és akár okai
§ gombásodások-köröm, nőgyógyászati, tüdő, bélrendszeri….stb.
§ Chrom betegség
§ PCOS megbetegedések
§ autoimmun megbetegedések pl. SM, SS, APS, hemolitikus anaemia
§ ízületi gyulladások
§ emésztési problémák –puffadás, székrekedés, hasmenés, teltség érzet...
§ hólyaghurutgyulladás…
Ezeken kívül is nagyon sok esetben tud segíteni a vér cseppanalízis. De tudni kell, hogy mindenki más, így mindenkinek személyre szabott segítségre van szüksége.
Emésztési problémák:
Figyeljünk arra, mit üzen a hasunk!
Emésztőrendszerünk igen kifinomult rendszer. Minden szervnek, beleértve a hasnyálmirigyet, az epehólyagot és a májat is, speciális szerepe van. Ha minden jól működik, akkor a táplálék a szájüregből a nyelőcsövön át a gyomorba, a vékonybélbe, majd a vastagbélbe kerül, anélkül, hogy problémát okozna.
Ha a „gépezetbe” valamilyen hiba csúszik, akkor az emésztőrendszerben található idegek üzenetet küldenek az agyba, mely a problémás terület védelmére válaszol.
Az emésztőrendszeri panaszok tünetei:
Az emésztési problémák különböző módon nyilvánulhatnak meg. A leggyakoribb tünetek közé tartozik teltségérzet, puffadás, böfögés, gyomorégés, émelygés vagy akár hányás is, gyomorpanaszok, hasmenés, székrekedés és hasfájás.
Az emésztőrendszeri panaszok esetleges komplikációi:
Amennyiben az emésztési problémát a gyomor-, bélrendszer megbetegedése okozza, akkor alapvetően mindig komplikációk lépnek fel, pl: gyengeség és kimerültség a fogyás vagy belső vérzések következtében.
Az emésztőrendszeri panaszok kiváltó okai:
Minden egyes zavar a gyomor-bél területén vezethet emésztési problémákhoz. Mivel a máj, az epehólyag, az epe utak és a hasnyálmirigy együtt csatlakozik az emésztő rendszerbe, így ezen szervek megbetegedései is együtt fordulnak elő.
Az emésztési problémák leggyakoribb okai:
nyelőcső- és gyomorgyulladás,
hasnyálmirigy gyulladás,
gyomor- és bélbetegségek, epekő, daganatok a gyomor-, bél területen, a májban vagy az epe utakban. Gyakran külső tényezők is kiválthatnak emésztési problémát, mint pl.: helytelen táplálkozási szokások, stressz, túlzott alkohol- és cigarettafogyasztás, pszichés problémák.
Has puffadást, emésztési problémákat nagyon sok esetben okozhat oxigén hiány is, mely a későbbiekben gombásodáshoz vezethet. Amerikai orvosok kimutatták, hogy a bélrák 80%-át a bélrendszer elgombásodása okozza!
Miért fontos az oxigén ellátottság?
Normális esetben 1 liter vér 2 dl. oxigént szállít el a sejtekhez Így a sejtekhez minden percben kb. 1 liter oxigén jut el. Ha a sejtekhez valamilyen okból kifolyólag kevesebb oxigén tud eljutni, akkor azok az energiatermelő folyamatok melyek az életfunkciókat biztosítják sérülnek, a szervezetben egyre nagyobb oxigén hiány lép fel.
Mik azok a tünetek, amiből alaposan gyanúsítható, hogy az oxigénhiány már valamilyen szintet elért.
Ezek a tünetek a következők:
1) koncentrációs zavar ebéd után aluszékonyság
látszólag indokolatlan ásítozás elhalkuló lassuló beszéd
2) váltakozó látásélesség (ami, ha megdörzsöljük a szemünket, javul, ha nem dörzsöljük, káprázik és nem úgy látunk)
3) ülőhelyzetben is magas a pulzus szám
a legkisebb fizikai munkát is meggondoljuk, hogy csináljuk-e vagy nem (pl. odamenjek-e egy pohár vízért, vagy leesett valami, fölvegyem-e) ily mértékben lustaságnak tűnik, de nem az, hanem oxigénhiány.
4) Fázik a kéz és a láb, főleg a láb és gyakori lesz a nappali vizelés, éjszaka pedig rendszeresen föl kel, és WC-re megy, de a kiürített mennyiség kevés, ez a vesével kapcsolatos.
Tünetek:
1) ebéd után felpuffad
2) bármit eszik felpuffad
3) ezek a gázok böffentés vagy szellentés formájában távoznak, kellemetlenül erős szaggal
4) a lábujjak közötti területről származó szagminta ammónia szagú (jelentése, sok a fehérje a szervezetben) vagy erjedt szagú (sok a szénhidrát), jelentkezhet a kettő együtt is, vagyis szénhidrátból is és fehérjéből is többet veszünk magunkhoz mint kéne.
A szervezet azért nem tudja ezeket már megemészteni, mert anaerob, azaz oxigénmentes állapot van.
Ilyenkor már a normál mikro-flóra lebomlik, és a helyét gombák foglalják el. Vörös vértestek összeütődnek és a széndioxid leadó, oxigén felvevő képesség önmagához képest még tovább romlik. Eddig is oxigénhiány volt, de most nagyságrenddel változik.
Ha a mikrobiológiai egyensúly felborul, ez azt jelenti, hogy ott a lebontási folyamatok is elégtelenné válnak és jön vagy szorulás vagy hasmenés. Vagy a kettő közt, úgy mondjuk, hogy kupacos a széklet, így szokták mondani. Ez azt jelenti, hogy kijön egyben, de nincs formája, olajos lesz, (már mutatja, hogy nincs epe elválasztás, nincs zsíremésztés), fénylő lesz a teteje, és emésztetlen ételmaradékokat lehet a székletben látni. Az, az érzet, hogy nem ürül ki teljesen az egész és csípni fog a végbél egy ilyen hasmenés után.
A vége, az asztma – allergia, szívburok gyulladás, szívizom gyulladás, rheumatoid artritisz, pszoriazis, ekcéma, szeboreás fejbőr, gégészeti dolgok, arcüreg gyulladás, homloküreg gyulladás.
És a legcsúnyább krónikus degeneratív betegség a rák valamelyik fajtája. És akkor még a nőgyógyászati dolgokról nem is beszéltünk. Amikor a hüvely nyálkahártyája lepusztul, és tudjuk hogy a humán papiloma vírusnak a 16-os és 18-as szerotípusa is méhnyak rákot okozhat. Nem okoz, okozhat.
Elmondanék még két nagyon fontos tünetet, ha valaki ezt tapasztalja magán mindenképpen javasolt az oxigénes víz fogyasztása.
1) a sarkon, egymás mellett, függőlegesen, a bőr mélyen be van repedve. Ez azt jelenti, hogy a szervezetnek a puffer kapacitása már nem győzi a terhet.
2) a másik, orvosi nyelven oniko mikozisnak nevezik, azt jelenti, hogy a szervezet elgombásodása ill. ennek bőrgyógyászati tünete. Azaz az öregujjakon lévő gombásodás.
Miért az öregujjon?
Az öregujjon (a láb nagyujja) van a lép és a hasnyál-mirigy és a máj meridiánnak a kezdőpontja. Amikor a szervezetben az anaerob folyamat túlsúlyba került, akkor tulajdonképpen alkohol termelődik. S ez az alkohol csak ún. kétlépcsős dehidrogenáz enzim segítségével bomlik le, és egy állandó májterheltséget ad, GOT, GPD, GGT. Kialakul zsírmáj szindróma.
Parazita Fertőzöttség:
· A gyenge immunfunkció
· a szexuális vágy hiánya
· lábköröm gomba
· krónikus felfújódás és puffadás
· végbélviszketés
· afták (fehér foltok a nyelven és az arc belső oldalán)
· nemi úton terjedő betegségek (STD)
· kábultság vagy fáradtság érzések
· krónikus fáradtság szindróma (ME), allergiák, érzékenység az élelmiszerekre, vegyszerekre
· sömörök
· krónikus hüvelyi gombás fertőzések és folyások (általában fehér)
· kiütések és viszketés a férfi nemi szervek környékén
· húgyhólyag fertőzések
· görcsök az emésztőrendszerben
· falási kényszer a cukorban gazdag ételekre, édességekre, erjesztőgomba és szénhidrát gazdag ételre.
Ha felkeltettük érdeklődését, úgy érzi Önnek is vannak megoldatlan egészségügyi problémái, amit szeretne minél előbb megoldani, keressen minket bizalommal.
Bejeletkezés 06 70 250 11 54
Élővércsepp analízis